Utorch Çok Fonksiyonlu Şarjlı LED Masa Lambası İncelemesi

Utorch Çok Fonksiyonlu Şarjlı LED Masa Lambası

Herkese merhaba,
Sizler için Utorch çok fonksiyonlu şarjlı LED masa lambası incelemesi hazırladık.

26×8.5×8.5 ölçülerine sahip olan Utorch masa lambası, oldukça şık bir tasarıma sahip. Utorch masa lambası, sadece aydınlatma ürünü değil. Aynı zamanda saat, alarm, hatırlatıcı ve ortam sıcaklığı ölçümü fonksiyonları bulunuyor. Cihazın gövdesinde bulunan şeffaf ekranıyla tüm bu bilgileri sunabiliyor.

Dokunmatik açma/kapatma anahtarı, 3 kademeli ışık şiddetiyle aydınlatma sağlayabiliyor. Aydınlatma ledlerinin bulunduğu bölüm 180 derece hareket edebiliyor. Alt kısmında bulunan çember, isteğe bağlı olarak otomatik renk geçiş efektiyle yakılabiliyor. Bu renkli ledlerin de açma/kapatma anahtarı dokunmatik.

Arka kısmında tarih, saat, alarm ayarlarını yapabilmek için 4 adet tuş bulunuyor. Tuşların alt kısmında bulunan kapağın arkasında ise tarih/saat fonksiyonlarını çalıştırmak için buton pil bulunuyor.

Buton pilin haricinde aydınlatma için kullanılan 1200 mah’lık bataryası bulunuyor. Utorch masa lambası, 4 saat boyunca şarja takmadan, dahili bataryasıyla kullanılabiliyor. Kutu içeriğinden çıkan şarj kablosunu, bilgisayara veya telefon şarj cihazına bağlayarak şarj edebiliyoruz. 5 volt 500 mah’lık şarj girişine sahip.

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

Utorch Çok Fonksiyonlu Şarjlı LED Masa Lambası
https://tr.gearbest.com/table-lamps/pp_1168431.html

Hakkında Aykut EZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir