Gelişmiş Anet A8; Alfawise EX8 3D Yazıcı

3D yazıcılar karşınıza mutlaka bir sitede, forumda, haberde karşınıza çıkmıştır. 3D baskı oldukça merak uyandıran bir alandır. Günümüzde oldukça popüler olmayan başlayan yazıcıları, çok az araştırmış olsanız bile Anet A8 3D yazıcı karşınıza çıkmıştır. Ben de bir Anet A8 kullanıcısıyım ve piyasadaki yazıcıları takip etmeye çalışıyorum.

Bugün Gearbest’te Gezerken Alfawise EX8 3D yazıcıya denk geldim. İlk ilan başlığına bile bakmadan Anet A8 geliştirilerek satılıyor diye düşündüm. Açıklama kısmına inince bunun bir Anet değil, Alfawise modeli olduğunu gördüm. Cihaz Anet A8 ile çok fazla benzerlik gösteriyor. Anet A8’e göre geliştirilmiş gibi görünüyor. 220x220x240 baskı alanına, ısıtıcı tablaya, 0.4mm nozzle sahip. Bunlar Anet A8’de de aynıydı.

Peki ne geliştirildi?

Daha gelişmiş bir ekran, daha pratik bir yönlendirme butonu, soğutmalı güç kaynağı, durdurulan baskıya devam edebilme, 20mm/sn daha hızlı baskı gibi özelliklere sahip.

Bir Anet A8 kullanıcısı olarak Alfawise EX8 3D yazıcı bende oldukça ilgi uyandırdı. Bundaki en büyük sebep Anet A8 ile aynı fiyata satılması ve Anet’ten daha üstün özelliklere sahip olaması. Siz de Alfawise EX8 3D yazıcının satış sayfasına göz atmak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Alfawise EX8 3D Yazıcı
Takipli kargo 11.61$
https://tr.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_009633114070.html

Hakkında Aykut EZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir