Alfawise HTV 777 – Gece Lambası + Çift Çıkış Şarj Aleti

Herkese merhaba,
Alfawise’ın HTV 777 ürününü inceledim. HTV 777, ışık şiddetine göre otomatik ayarlanan gece lambası ve 1 amper çıkış gücüne sahip, 2 adet USB çıkışını birlikte barındırıyor.

Gece lambası odanın aydınlatmasına göre kademe kademe kararıyor ve en sonunda kapanıyor. İsteğe bağlı olarak yanındaki tuşla tamamen kapatılabiliyor. Işık şiddeti çok yüksek değil. Gece tam karanlıktayken, tam gücüyle yandığı zaman telefon ekranı kadar aydınlatma sağlıyor diyebilirim. Bana soracak olursanız, gece için yeterli diyebilirim.

Ürünün alt kısmında 2 adet USB çıkışı bulunuyor. Toplamda 1 amper güç çıkışına sahip. 2 cihazı aynı anda şarj etmeye çalışınca gücü bölüştürüyor. Tek çıkış kullanıldığı zaman benim ölçümlerimle gördüğüm kadarıyla 0.90A / 0.95A, 5.17V / 5.22V güç çıkışına sahip.

Ürünün fiyatına göre başarılı olduğunu söyleyebilirim. Sırf otomatik ayarlanan gece lambası özelliği için bile alınabilir. 3-4 gündür yatağımın yanında telefonlarımı bu ürünle şarj ediyorum. Gece lambası olarak da kullanıyorum.

SATIN ALMA LİNKİ

Uygun priz tipi seçilmiştir.

Alfawise HTV 777 Gece Lambası + Çift Çıkış Şarj Aleti
https://tr.gearbest.com/night-lights/pp_1671602.html?wid=1433363

Eğer ürün stokta görünmüyorsa aşağıdaki görselde kırmızı kutuyla belirttiğim yere tıklayıp Türkiye olarak seçiniz.

Hakkında Aykut EZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir