OLLLY Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Herkese merhaba,

Sizlere, kendime aldığım bluetooth kulaklığın incelemesini hazırladım. Bluetooth kulaklığın nasıl inceleneceği hakkında pek fikrim olmadığı için kısaca cihaz hakkında bilgi verip, görüşlerimi ileteceğim.

Ürünü oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Kırmızı ve siyah renkleri bulunuyor. Ben kırmızısını beğenip aldım. Ses seviyesi ve kulaktaki konforunu beğendim. Bluetooth 4.1 bağlantısına sahip. Telefon ve bilgisayara bluetoothla kolaylıkla bağlanılabiliyor. Bağlantı için şifre istemiyor. Şarjı ortalama 3-4 saat civarında dayanıyor.

Kablosunun üzerinde 3 adet tuşu bulunuyor. Ses açma/kısma, açma/kapatma işlemleri yapılabiliyor. Açma kapama tuşuyla video durdurup/devam ettirme, arama cevaplama ve sonlandırma yapılabiliyor.

Kulaklıkların arka kısımları magnetli. İki kulaklığı bir araya getirip boynunuzdan düşmesini engelleyebiliyorsunuz. Mikrofonu da mevcut. Telefon görüşmelerinde ses kalitesini beğendiğimi söyleyebilirim.

Micro USB şarj girişine sahip. Kulaklığın yanında şarj kablosu gönderiliyor. Şarj adaptörü yok. Telefon adaptörüne takıp şarj edebilirsiniz.

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Ben kulaklığı aşağıdaki linkten aldım. Satıcı ücretsiz olarak kargo takip kodu veriyor. Benim elime 14 günde ulaştı.

OLLLY Bluetooth Kulaklık
https://tr.aliexpress.com/item/-/32827409752.html

Hakkında Aykut EZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir