Oto Koltuk Isıtıcı İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf008

Biraz konu dışı ama kış aylarında çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, aldığım ısıtıcılı koltuk minderinin de tanıtımını yapmak istedim. Alırken çok ümitli değildim ama test edince gerçekten çok güzel çalışması beni mutlu etti. Minder araç çakmalığına takılarak çalışıyor. Üstünde yazdığına göre max 48 watt enerji çekiyor. Isıyı hissedilir derecede vermesi yaklaşık 45 – 60 saniye kadar sürüyor. Tam olarak ısınması 1.5 dakika kadar sürüyor. Isı ayarı 2 kademeli. Minderin hem tabanı hem sırt kısmı ısınıyor. Eğer 15 dakikadan fazla yol gidecekseniz yüksek kademede tutunca fazlaca ısınıp kısmak isteyebiliyorsunuz. Kontrol kumandasından kapatma özelliği de mevcut. Sürekli şarjı söküp takmak gerekmiyor.

MONTAJI

Montajı profesyonellik gerektirmiyor. Şarj kablosu araç şarjına takılıyor. Sırt tarafında koltuğun arkasına geçirmek için lastik mevcut. Lastikli kısım üste geliyor. Minder koltuğun üstüne kabaca konuluyor. Minderin yan kısımlarında germe lastikleri var. Bu lastikleri taktırmak için yanında kopçalar gönderiliyor. Koltuğun plastik yerine doğru gerdiriliyor.

FOTOĞRAFLARI

Fotoğrafların bir kısmı yan bir kısmı dik çıktığı için 2 parçaya böldüm slaytı.
Not: Fotoğraflarda ürün kendini salmış gibi görünüyor. Ben hiçbir kopçasını takmadım. Sadece arkasındaki tek lastik tutuyor. Zamanım olmadığı için hızlıca takıp kullanmaya başladım.

VİDEOLU AÇIKLAMA

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Ben ürünü Aliexpress’den satın almıştım. Ürün takip kodlu kargoyla 15 günde kapıma geldi.

TEKLİ


Düğmeli Tekli Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo ücretsiz

https://tr.aliexpress.com/item/-/32220694190.html

ÇİFTLİ

Tek Düğmeli Çiftli Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo ücretsiz
https://tr.aliexpress.com/item/-/32717763682.html

3’LÜ ARKA KOLTUK İÇİN

Düğmeli Arka Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo 0.58$
https://www.aliexpress.com/item/-/32832385874.html

Hakkında Aykut EZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir